Könyvelő

VAGY

e-mailben az agnes.nagy@kaminski-hungaria.hu email címre leadott fényképes önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével.

Főbb feladatok:

  • Bejövő bizonylatok ellenőrzése, iktatása, könyvelése
  • Házipénztár, banki bizonylatok kezelése, könyvelése
  • Számlázás, törzsadatok karbantartása
  • Főkönyvelő munkájának támogatása, zárásokban közreműködés
  • Egyéb irodai adminisztációs feladatokban való aktív részvétel

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Min. középfokú, szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Min. 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Önállóság, precizitás, pontosság

Előnyök:

  • Integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett munkatapasztalat
  • német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munkahely
  • rugalmas munkarend
  • kényelmes munkakörnyezet
  • munkakörhöz szükséges oktatás és törvényi előírásoknak való megfelelés folyamatos biztosítása
  • versenyképes fizetés
  • céges mobiltelefon

Munkavégzés helye: Debrecen

VAGY